Akademia Mocy Kobiet

Fundacja Centrum Praw Kobiet i kancelaria Linklaters zapraszają na cykl warsztatów ?KOBIETA NA RYNKU PRACY?, których celem jest aktywizacja zawodowa kobiet.

  • Kiedy: 14, 21,28 marca godz. 17.00-20.30
  • Gdzie: Centrum Praw Kobiet Piękna 66 a lok. 10

Warsztaty przewidziane są zarówno dla kobiet, które po raz pierwszy szukają zatrudnienia, po przerwie chcą wrócić na rynek pracy, jak i tych, które myślą o zmianie pracy.

Udział w warsztatach pozwoli uczestniczkom:

  • Sprecyzować posiadane umiejętności, określić  predyspozycje oraz indywidualne cele zawodowe w odniesieniu do sytuacji życiowej w jakiej się znajdują,
  • opracować dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) niezbędne przy ubieganiu się o pracę,
  • wziąć udział w symulacji rozmowy z pracodawcą w sprawie pracy ? autoprezentacja
  • zapoznać się z obecnymi trendami na polskim rynku pracy, oczekiwaniami pracodawców i metodami skutecznego poszukiwania pracy,
  • stworzyć indywidualny plan aktywizacji zawodowej .

Program i harmonogram warsztatów

14.03.19 ? Na pierwszym warsztacie określimy oczekiwania, potrzeby i obawy związane poszukiwaniem, bądź zmianą pracy w odniesieniu do indywidualnych doświadczeń każdej z uczestniczek. Przy pomocy analizy SWOT i  kwestionariusza predyspozycji zawodowych pomożemy uczestniczkom określić  mocne i słabe strony, a także realne cele zawodowe. Na tej podstawie uczestniczki będą proszone o przygotowanie swoich autoprezentacji .

21.03.19 ? Drugi warsztat będzie poświęcony stworzeniu indywidualnych dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) niezbędnych w poszukiwaniu pracy. Na tym warsztacie wykorzystując przygotowane uprzednio autoprezentacje, przeprowadzimy symulacje rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

28.03.19 ? Trzeci warsztat będzie poświęcony sytuacji na rynku pracy w Polsce. Zostaną omówione obecne trendy, zapotrzebowanie oraz metody skutecznego poszukiwania zatrudnienia. Dla każdej z uczestniczek warsztatów zostanie stworzony indywidualny (ogólny) plan aktywizacji zawodowej w oparciu o określone preferencje i realne możliwości.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności tel. 226222517 lub mail. warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Prowadzenie: dr Joanna Jasińska ? dr socjologii, dyplomowana doradczyni zawodowa, członkini zespołów badawczych na Uniwersytecie Warszawskim, stypendystka Ohio State University i University of Michigan, wykładowczyni uniwersytecka.

Kobietom doświadczającym przemocy należy się pomoc i tę pomoc od 25 lat zapewnia Centrum Praw Kobiet. W tym czasie z naszej pomocy skorzystało około 100 000 kobiet! Jednak dziś my potrzebujemy Pani / Pana wsparcia. Z uwagi na ograniczony dostęp do dotacji publicznych, działalność naszej Fundacji opiera się głównie na wolontariacie i darowiznach.

Jak wesprzeć Centrum Praw Kobiet?

Tizanidine Online
Buy Celebrex
Buy Arcoxia Online
Buy Emla without Prescription

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii