Grupa Wsparcia Dla Kobiet W Kryzysie
Kryzysy to bolesna część życia, ale również zapowiedź nadchodzących zmian, która może dawać nadzieję. Niektóre kryzysy są naturalne (np. narodziny dziecka czy przejście na emeryturę), ale zdarzają się też takie, które spadają na nas nieoczekiwanie, np. utrata pracy, poważne problemy w związku czy doświadczenie przemocy. Czasami znane nam sposoby radzenia sobie z trudną sytuacją okazują się niewystarczające. W takich momentach łatwo stracić pewność siebie, poczucie sprawczości i kontroli nad naszym życiem. Warto wtedy poszukać wsparcia i siły, którą dają spotkania grupowe.
Dla kogo?
Jeżeli przechodzisz kryzys, czujesz, że utknęłaś w miejscu – ta grupa jest dla Ciebie. Będziesz mogła porozmawiać z kobietami w podobnej sytuacji, podzielić się własnymi doświadczeniami, otrzymywać i dawać zrozumienie i wsparcie emocjonalnie.
Szczegóły:
Grupa ma charakter zamknięty, co oznacza, że po utworzeniu grupy jej skład pozostaje niezmieniony do końca spotkań. Odbędzie się 10 sesji grupowych. Będziemy spotykać się raz w tygodniu przez 120 minut. Uczestnictwo w grupie jest bezpłatne.
Czas trwania: Poniedziałki od 18:00 do 20:00. Spotkania rozpoczną się pod koniec września lub na początku października 2018 i potrwają przez kolejnych 10 tygodni.
Miejsce: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66 A LOK. NR 11
Warunkiem przyjęcia do grupy jest odbycie rozmowy wstępnej z prowadzącymi grupę. Prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem (22) 622-25-17.
Prowadzące:
Marta Mizera ? psycholog, w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji. W Centrum Praw Kobiet prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię krótkoterminową w nurcie psychodynamicznym oraz warsztaty w ramach Akademii Mocy Kobiet.
Paulina Boruc ? psycholog, w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji. W Centrum Praw Kobiet prowadzi terapię krótkoterminową w nurcie psychodynamicznym. W ramach współpracy z Uniwersytetem SWPS realizuje warsztatowe projekty psychoedukacyjne i profilaktyczne.
Swoją pracę poddają regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.