WKRÓTCE NOWY TERMIN // Warsztat z asertywności „Mam prawo do…, masz prawo do…”

Więcej

21 marca 2020 10:00 - 15:00

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem w dniach 12-26 marca 2020 odwołujemy wszystkie grupowe zajęcia, grupy wsparcia, a także warsztaty w ramach Akademii Mocy Kobiet we wszystkich oddziałach.

O dalszych krokach i nowych terminach będziemy na bieżąco informować.

Akademia Mocy Kobiet zaprasza na warsztat z asertywności „Mam prawo do…, masz prawo do…”

👉Łacińskie słowo „assertio” (od którego pochodzi nasza „asertywność”) oznaczało wyzwolenie niewolnika. Można powiedzieć, że będąc asertywnymi, my także z czegoś się wyzwalamy – z uległości, z poczucia, że to inni za nas decydują, bo są mądrzejsi, ważniejsi, lepiej wykształceni, starsi itd., itd.
👉Będąc asertywnymi, dajemy sobie… prawo do istnienia. Takimi, jakie jesteśmy.
👉Podczas warsztatów zastanowimy się wspólnie, jakie prawa mamy i jakich chcemy sobie udzielić. Poćwiczymy stawianie granic, domaganie się swego, przyjmowanie z godnością i spokojem zarówno pochwał, jak i krytyki.
👉Zastanowimy się także nad tym, do czego mają prawo nasi bliscy – dzieci, partnerzy, rodzice, przyjaciele. Bo drugą stroną asertywności jest szacunek dla innych – dla ich praw, granic, potrzeb. I poćwiczymy rozwiązywanie konfliktów, które mogą się rodzić właśnie na styku naszych i cudzych potrzeb i praw.

🕙 KIEDY: 21 marca, godziny: 10.00-15.00
🏠 GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa

ZAPISY: na adres e-mail z podaniem nazwy warsztatu i daty: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 22-622-25-17. Prosimy o podanie swojego numeru tel. kontaktowego. LIMIT: 15 osób

Warsztaty są bezpłatne!

Warsztat poprowadzą Katarzyna Wilczek i Sandra Zabiełło. Obie są członkiniami Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej, obie szkolą się obecnie w pracy z pacjentami w podejściu jungowskim.

Katarzyna Wilczek jest absolwentką Szkoły Psychoterapii Ośrodka Intra w Warszawie oraz Studium Wiedzy o Problemach Alkoholowych. Z Centrum Praw Kobiet współpracuje od 2015 r.

Sandra Zabiełło jest nauczycielką jogi, prowadzi treningi indywidualne, praktykuje medytację, zajmuje się relaksacją. Pracuje jako psychoterapeutka w gabinecie prywatnym.