Babski Spacer!

Więcej

21 października 2018 11:00

Siła kobiecości tkwi w grupie. Nasze prababcie zbierały się na pogaduchy przy skubaniu pierza czy wyszywaniu serwetek. Dzisiejsze czasy to moda ale i presja na indywidualność, samodzielność, dobrą figurę i zdrowy tryb życia.

Centrum Praw Kobiet zaprasza na babską przechadzkę po Warszawie. 21 PAŹDZIERNIKA 11.00 przed bramą główną przy Pomniku F.Chopina w Parku Łazienki Królewskie.

Zaczniemy od prostych ćwiczeń ruchowych i oddechowych, podczas spaceru podarujemy naszym ciałom i duszom dobrą dawkę endorfin ( hormonów szczęścia), dotlenimy się ( co poprawia ukrwienie, pracę mózgu, serca, uspokaja emocje), pobędziemy w ładnej przestrzeni miejskiej (zafundujemy sobie miłe doznania estetyczne i kilka anegdotek o dawnych czasach). Spędzimy czas w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze.
>
Podczas prawidłowego spaceru z kijkami pracuje 96%mięśni ciała. Jest to fajny czas na świadome poczucie własnego ciała, pracy z oddechem, możliwość poznania nowych ludzi, pogadania lub skupienia się tylko na sobie . Sugeruję przyjście w dresie i butach sportowych, ale można też w wygodnym ubraniu.
Jeśli macie kijki do nordic walking to weźcie ze sobą.”

Spacer prowadzi: Izabella Kłossowska tel. 608402623