Empatia w związku

Więcej

18 kwietnia 2019 17:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Mocy Kobiet

Jeśli chcesz dowiedzieć się i poćwiczyć:
☑ jak mówić by zwiększać bycie usłyszaną
☑ jak słuchać by dostrzegać intencję rozmówcy za jego słowami
☑ masz dość kłótni i sporów a zależy Ci na dialogu i współpracy
☑ szukasz sposobów jak mówić o tym, co dla Ciebie ważne i jednocześnie dbać o relację
➡ weź koniecznie udział w warsztacie Empatia w związku!

Język osądzania to język nie służący budowaniu bliskiej relacji. Ocenianie, krytyka, porównywanie, interpretacje to tylko niektóre z używanych, nieraz nawykowo i nieświadomie, blokad komunikacyjnych utrudniających kontakt.
Gdy do relacji zaprosimy EMPATIĘ związek może rozkwitać, możemy być sobą bardziej i chętniej współpracujemy. Możliwe wtedy jest odejście od żądań, poszukiwania winnego, podziałów, niedopowiedzeń i oskarżeń na rzecz DIALOGU i WZAJEMNEGO BRANIA SIEBIE POD UWAGĘ.
Zapraszamy na warsztat o Porozumieniu bez przemocy, zwanym też JĘZYKIEM SERCA – podejściu które pomaga zadbać o siebie (o swoje uczucia i potrzeby) i zaprasza drugą stronę do dialogu, do wspólnego szukania rozwiązań uwzględniających wszystkich.

📆 KIEDY:
18 kwietnia br., godz. 17.00 – 21.00.

🏠 GDZIE:
Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, Warszawa

✍ ZAPISY:
warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17
*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.

👩 KTO PROWADZI WARSZTAT:
Joanna Berendt: certyfikowana trenerka i mediatorka NVC (Nonviolent Communication), akredytowany przez ICF coach przywództwa i rozwiązywania konfliktów, autorka książek.
Od wielu lat aktywnie działa na rzecz propagowania kultury dialogu, zaufania i współpracy w różnych środowiskach. Współprowadzi kilka blogów o empatii, m.in Przywództwo z empatią, Dogadać się z dzieckiem, Przyjaciele żyrafy.
Jej obszary specjalizacji to: komunikacja, przywództwo, coaching i rozwiązywanie konfliktów. Pracuje z osobami indywidualnymi i zespołami, którym zależy na autentycznej współpracy, budowaniu relacji opartych i zaufaniu oraz pełnym wykorzystaniu potencjału jednostki.

Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. #AkademiaMocyKobiet
Akademia powstała dla wszystkich kobiet, w które chcą rozbudzić swoją wewnętrzną MOC, tak bardzo potrzebną w codziennym życiu. W programie Akademii Mocy Kobiet znajdziesz interesujące, ciekawe, inspirujące warsztaty, które poruszają i inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań, pozwolą poznać i rozwinąć własne kompetencje i umiejętności. Podczas zajęć odkryjesz swoje możliwości i wzmocnisz poczucie własnej wartości.
CHCEMY, ŻEBYŚ Z NAMI POCZUŁA MOC PŁYNĄCĄ Z KOBIECEJ SPOŁECZNOŚCI.

Dowiedz się więcej o Akademii Mocy Kobiet: https://www.cpk.org.pl/
Obejrzyj naszą prezentację na: https://prezi.com/view/cf1tD0rBoTPGH4lswSTU/