[Warszawa] Niezależna – Grupa Samopomocowa

Więcej

24 października 2017 18:00 - 20:00

Warszawa ul. Wilcza

ul. Wilcza 60 lok.19, 00-679 Warszawa

(22) 622-25-17

Zapraszamy kobiety borykające się z uzależnieniami i zaburzeniami odżywiania do udziału w grupie samopomocowej . Żyjemy w czasach, kiedy nie wypada mieć wad, należy być idealnym. Kobiety, które nie spełniają kierowanych pod ich adresem oczekiwań zarówno jeśli chodzi o role społeczne jak i obowiązujący kanon urody nierzadko popadają w uzależnienia, cierpią na zaburzenia odżywiania. Trudno jest im przyznać się, że mają problem , bo często są surowiej oceniane niż mężczyźni.

Chcemy pokazać, że uzależnienia i zaburzenia odżywiania to choroby z którymi można wygrać i nie należy się ich wstydzić. Ważne jest zrozumienie, wejrzenie głęboko w siebie oraz wsparcie. Nie potrafiłaś sobie poradzić z wieloma sytuacjami, nie dbałaś o siebie. Najwyższy czas powiedzieć sobie dość, mogę zmienić swoje życie. Dołącz do naszej grupy! Razem będzie nam łatwiej!
Podczas spotkań będziemy omawiały zarówno problemy dnia codziennego jak i mechanizmy kierujące uzależnieniami, będziemy dawać sobie wsparcie mentalne i merytoryczne.
Skoro ja mogłam się uporać z uzależnieniem i mogę być szczęśliwa to i Ty możesz. Daj sobie szansę! Nie pozwól sobie na stratę kolejnego dnia! Zapraszamy! Czekamy na Ciebie:) prośba o punktualność. Z racji na intymność spotkań o 18.15 zamykamy drzwi.

Spotkania grupy odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18.00 do 20.00 w lokalu w Centrum Praw Kobiet przy ulicy Pięknej 66 A lokal 10/11.

Zapisy do grupy z podaniem nazwy i daty pod adresem: warsztaty.szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie: 22 6222517

Organizując grupę samopomocową, Centrum Praw Kobiet wspiera kampanię społeczną Ilony Felicjanskiej (Nie)zależne . Projekt społeczny (Nie)zależne porusza trudny ale jakże ważny i coraz bardziej aktualny temat różnych uzależnień oraz zaburzeń odżywiania wśród kobiet. Kampania ma zmieniać stereotypy, stygmatyzację i edukować. Dawać szansę i wspierać, bo to tego najczęściej potrzebują osoby uzależnione. Tak niewiele, a zarazem tak wiele.