Wykład interaktywny: Poczucie Wartości vs Pewność Siebie

Zaczyna się za 7 Dni, 2 Godzin

25 listopada 2019 17:00 - 20:00

Gdańsk

ul. Gdyńskich Kosynierów 11, domofon 2 (około 2 min od „Zieleniaka”)

58 341 79 15

Poczucie Wartości vs Pewność Siebie oraz jak nasze Wewnętrzne Dziecko i trudne doświadczenia dzieciństwa wpływają na nasze dorosłe życie osobiste, zawodowe i finansowe.

Wykład interaktywny jest dedykowany osobom, które poszukują drogi do zbudowania poczucia własnej wartości i oraz do polepszenia jakości i komfortu życie: osobistego, zawodowego i finansowego. Udział w tym wykładzie da możliwości zrozumienia mechanizmów wpływających na budowanie poczucia własnej wartości oraz poznanie mechanizmów i technik pracy z tzw. „Wewnętrznym Dzieckiem”, aby trudne doświadczenia z przeszłości czy lub niewłaściwie zbudowane poczucie własnej wartości w okresie dzieciństwa, nie dewastowały naszego dorosłego życia. 

Podczas wykładu interaktywnego dotkniemy obszarów:

  • Skąd bierze się zbyt niskie poczucie własnej wartości i jaki wpływ na to ma nasze dzieciństwo?
  • Czym jest „matczyna (rodzicielska) rana i jak ją „uzdrowić”?
  • W co grają ludzie? Czyli „stany JA” E. Berne ’a
  • „Trójkąt Dramatyczny” – i jak z niego wyjść?
  • Czym są „triggery” i w jaki sposób z nimi pracować, aby budować „właściwe” relacje z innymi i sobą samym.
  • Czym poczucie własnej wartości różni się od pewności siebie i w jaki sposób rozwijać adekwatne poczucie własnej wartości?

Interaktywność wykładu będzie zawierać w sobie elementy: wiedza/mechanizmy oraz bardzo konkretne przykłady obrazujące. Dodatkowo uczestnicy wykładu będą mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami.

Termin: 25 listopada
Godzina: 17:00-20:00
Miejsce: Sala konferencyjna Centrum Praw Kobiet przy ul. Gdyńskich Kosynierów 11

Obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona!

Prowadząca: Agnieszka Flisikowska – HR Business Partner Moodo Urban Fashion Mode, wykładowca WSB Gdańsk, właściciel firmy „Uważności…”.Biznes coach oraz Indywidualna praktyka life-coachingowa z elementami pracy terapeutycznej. Prowadzi własny gabinet w Gdańsku.

Największą radość dają mi „ciekawe” relacje a przy moim podejściu do ludzi i świata, wszystkie relacje są „ciekawe”, ponieważ każdy Człowiek jest Kimś Niezwykle Wartościowym, tylko czasem o tym nie wie… Dla mnie to nie są czcze słowa, to moja prawda, w którą głęboko wierzę i która potwierdza mi się każdego dnia… Na co dzień towarzyszę Ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Szczególnie jest mi bliska praca z kobietami w obszarze: Poczucie Własnej Wartości vs Pewność Siebie oraz praca z „Wewnętrznym Dzieckiem”. Moją drugą pasją jest praca w obszarze biznes coachingu oraz wspieranie firm w zakresie budowania kultury organizacyjnej opartej na uważności i zarządzaniu coachingowym.