Buntowniczka czy opiekunka, kochanka czy mędrzec? // Warszawa // 06.06.2024

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Buntowniczka czy opiekunka, kochanka czy mędrzec? // Warszawa // 06.06.2024

6 czerwca @ 16:00 - 19:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie stacjonarnym #AkademiaMocyKobiet pt. Buntowniczka czy opiekunka, kochanka czy mędrzec? czyli warsztaty o tym, jakim archetypem jesteś i jakt to wpływa na budowanie Twojego wizerunku i Twojej marki osobistej?

Termin: 6.06.2024, godziny 16:00-19:00
Miejsce: Hoża 57/15
Zapraszamy na spotkanie z kobiecymi archetypami. Poznasz teorię archetypów jungowskich, odkryjesz te swoje i poznasz tajniki budowania marki osobistej w oparciu o filozofię C.G Junga.
Ponadto dowiesz się jakie są sposoby budowania przyjaznej szafy i robienia udanych zakupów tak, aby Twoja garderoba już nigdy Cię nie zawiodła.
Warsztaty prowadzi Justyna Radecka- dyplomowana trenerka mentalna i grupowa, stylistka, mentorka kobiet. Z wykształcenia pedagożka i lektorka języków obcych. Od kilkunastu prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, szkolenia wizerunkowe i sesje indywidualne w zakresie treningu mentalnego, a także te z zakresu
stylizacji pod marką Ubrana w Siebie.Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona! https://forms.gle/k8Wm1EGcCZqAU8FN6

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl

Szczegóły

Data:
6 czerwca
Godzina:
16:00 - 19:00

Miejsce wydarzenia

Warszawa
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii