Asertywność, czyli moja deklaracja mocy! // cz. 2

Więcej

23 września 2020 17:00 - 19:00

🌸 Akademia Mocy Kobiet zaprasza na warsztaty Asertywność, czyli moja deklaracja mocy!
🧘‍♀ Czy świadomie budujesz relacje z innymi? Jak często mówisz dokładnie to, co chcesz powiedzieć w zgodzie ze sobą? Czy znasz techniki komunikacji, które poprawiają Twoją pozycję jako strony w dyskusji? Jeśli tak, to ogromne gratulacje. Jesteś w lepszej sytuacji niż większość z nas. Dla większości z nas, budowanie naszych relacji, już od najmłodszych lat, dzieje się organicznie i czasem po prostu biegnie własnym torem. Nie zawsze tak jak byśmy chcieli.
Posiadając konkretne umiejętności, możemy wpływać na dynamikę naszych relacji z innymi, a co ważniejsze same z sobą. Czas nabrać więcej własnej mocy jako strona w dyskusji. Czas zaznaczyć swoją obecność w sytuacjach konfliktowych. Czas zacząć budować relacje w sposób przemyślany i na konkretnych zasadach. Udział w warsztacie z asertywności to doskonały początek.
Asertywność, czyli moja deklaracja mocy! Będzie przede wszystkim praktycznie. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyjaśnimy temat szczegółowo w sposób zrozumiały i bardzo życiowy. Przedstawimy dokładnie:
☼ Czym, tak naprawdę jest asertywność i jak wygląda postawa asertywna w relacjach?
☼ Co jest rzeczywistym wyzwaniem w asertywności i dlaczego bywamy nieasertywni?
☼ Jakie są warunki konieczne, by stać się osobą asertywną?
☼ Praktyczne techniki i strategie asertywnej komunikacji z innymi
Postawimy na ćwiczenia i przykłady z życia, aby umożliwić natychmiastowe zastosowanie wiedzy z warsztatu. Zarezerwuj dla siebie 4h i bądź obecna ciałem, umysłem i duchem. Będzie pozytywnie. Wyjdziesz z warsztatu z nową wiedzą, zrozumieniem tematu i większą świadomością swojej pozycji w relacji z innymi. Najważniejsza korzyść to poczucie osobistej godności i moc deklarowania własnych myśli i przekonań. Musisz być z nami!
Warsztaty poprowadzi Joanna Michałowska.
Zawodowo i prywatnie zajmuje się rozwojem człowieka. Posiada tytuł Magistra Zarządzania i Marketingu. Studia ukończyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a zaraz potem wyjechała na rok do Dublina. Wróciła po 15 latach. W Dublinie rozwijała swoją karierę zawodową i zdobywała dalsze kwalifikacje. Najbardziej dumna jest z certyfikatu trenera i dyplomu praktyka coachingu. Wiele lat sama prowadziła szkolenia i nauczała coachingu na akademickim poziomie. Nieustannie poszerza wiedzę o człowieku. Specjalizuje się w tematach z zakresu efektywności osobistej. Jej pasją jest coaching grupowy i najchętniej pracuje, prowadząc szkolenia i warsztaty. Jej osobistą misją jest łączyć.
📆 Zapraszamy na dwa dwugodzinne spotkania do Pracowni CPK Kraków (ul. Dunajewskiego 5, wejście D, I piętro) 16 i 23 września od 17.00 do 19.00.
⌚Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: cpk_krakow@cpk.org.pl lub telefonicznie 780 079 988
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii