Empatia dla siebie

Więcej

14 grudnia 2021 17:00 - 20:00

Twórca Porozumienia bez Przemocy Marshall B. Rosenberg napisał „Jeśli nie przywiązujemy wagi do własnych potrzeb, może się okazać, że dla innych też nie będą one ważne”. Bycie po swojej stronie, otaczanie siebie życzliwością i ciepłem to ważne jakości w codziennym życiu. Są one jednak dość często albo odkładane na później, albo jakby zapomniane, wyparte. Łatwiej nam oceniać siebie, krytykować, pomniejszać swoją wartość, karcić czy oceniać niż zatrzymać się z ciekawością, zobaczyć, za czym tak naprawdę tęskni nasze serce. Czas zacząć to zmieniać! Dobro dla siebie to pierwszy i niezbędny krok do spełnienia, dobrostanu i dbałości o swoje granice.
Co więcej, by móc budować jakościowe relacje z innymi, aby wspierać tych, na których nam zależy, otworzyć się na innych, potrzebujemy najpierw nauczyć się dogadać ze sobą.

Podczas warsztatów:

  • dowiesz się jak lepiej zrozumieć siebie
  • zobaczysz, jak budować kontakt ze sobą oraz jak być po swojej stronie
  • poznasz praktyki pomagające dostrzec spiralę myśli i ocen, sedno – życie płynące w Tobie
  • przyjrzysz się zabójcom empatii w swoim codziennym życiu
  • przećwiczysz empatię i celebrowanie mikro momentów dobra

Prowadząca: Joanna Berendt – Coach ICF PCC, trener NVC i mediator NVC, trenerka Pozytywnej Neuroplastyczności. Porozumieniem Bez Przemocy zajmuje się od 2009 roku. Aktywnie działa na rzecz tworzenia systemów, relacji, w oparciu o dialog, wzajemny szacunek, zaufanie, współpracę oraz harmonijne wykorzystanie wewnętrznego potencjału jednostek.

Koszt: Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Godziny: 17:00 – 20:00
Terminy: 14.12

Lokalizacja: online (zoom)

ZAPISY: https://forms.gle/JG7MCQXwb1AgPsWDA

*Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii