Jak skutecznie zmienić zawód? on-line

Więcej

19 września 2022 18:00 - 21:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie  on-line Akademii Mocy Kobiet pt.   Jak skutecznie zmienić zawód?

Termin: 19 września poniedziałek  w godz. 18:00 – 21:00,
Forma: on-line -aplikacja zoom
Prowadząca: Elżbieta Gierczyńska – certyfikowana trenerka mentalna z Akademii Jakuba B. Bączka – Mental Power Ex Managerka. Posiada 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu ludzi, żeby osiągali i przekraczali swoje cele zawodowe i życiowe. Jako trenerka mentalna wspiera rozwój zawodowy kobiet, artystów, menadżerów i specjalistów z różnych branż. Przeprowadza ludzi przez proces zmiany zawodowej i wzmacnia pewność siebie w życiu. Jej życiową misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
*W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Wypełniając formularz wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Praw Kobiet zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Obowiązują zapisy na formularzu!

https://docs.google.com/forms/d/18-2r98nl75doOT-McDUOSngs8ZAsCCcMete-bbLhZDo/edit
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii