Moc kuchni roślinnej! Jak ograniczyć mięso w diecie? Online

Więcej

9 marca 2021 20:00 - 21:00

Akademia Mocy Kobiet działająca przy Fundacji Centrum Praw Kobiet w Gdańsku zaprasza na spotkanie online z Żanetą Rzezińską, autorką Oh.meal. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o wadach i zaletach kuchni roślinnej, sposobach na ograniczanie mięsa w diecie i pierwszych krokach Żanety, które podjęła na swojej ścieżce w stronę weganizmu. Nie zabraknie też inspirującej wiedzy dot. alergii pokarmowych i cudownej mocy wykorzystania w kuchni ziół. Prowadzącą spotkanie będzie Agata Rożniak, dietetyczka, studentka psychologii, wolontariuszka Fundacji Centrum Praw Kobiet w Gdańsku.

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom: 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy poprzez ten link: https://forms.gle/UDipznt4sUGXsp859

Dołącz do wydarzenia na Facebook, aby pamiętać o spotkaniu 😉

Bądźcie z nami 9 marca o godz. 20:00! 

O gościni:

Żaneta Rzezińska – autorka bloga Oh.meal, na którym opowiada o kuchni roślinnej, zdrowiu holistycznym i ziołolecznictwie. Jest studentką dietetyki, promotorką zdrowego stylu życia i kreatorką przepisów roślinnych.

 

O prowadzącej:

Agata Rożniak – dietetyczka, studentka studiów magisterskich z psychologii klinicznej. Stażystka Centrum Interwencji Kryzysowej i wolontariuszka Fundacji Centrum Praw Kobiet w Gdańsku. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia. Zafascynowana ludźmi, zakochana w gotowaniu i kawie.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii