ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W PRAKTYCE

Więcej

20 lutego 2018 18:00 - 21:00

Chcesz potrenować rozmowę kwalifikacyjną z profesjonalnym head-hunterem?

Chcesz poznać odpowiedzi na trudne pytania i nauczyć się jak być partnerem w rozmowie o pracę?

 Akademia Mocy Kobiet zaprasza na kolejny warsztat naszego CYKLU PRACA. WSTĘP WOLNY!

 DLA KOGO:

  • masz obawy związane z udziałem w rozmowach rekrutacyjnych
  • nie wiesz, jak się do nich przygotować
  • nie miałaś okazji od dawna w żadnej uczestniczyć
  • obawiasz się trudnych pytań ze strony rekrutujących

Jeżeli odpowiedziałaś sobie tak na chociaż jeden z punktów, przyjdź na nasz warsztat!

PROGRAM:

  • Podczas warsztatu każda z Was będzie miała możliwość przećwiczenia w praktyce umiejętności,
    które pomogą Wam z sukcesem przebrnąć przez rozmowę rekrutacyjną
  • Będziecie trenować z praktykującym head-hunterem prezentowanie swoich sukcesów, ale i porażek, mocnych i słabych stron, osobistych motywacji i aspiracji
  • Przećwiczycie odpowiedzi na trudne pytania, a także dowiecie  się, jak z trudnymi sytuacjami radzą sobie inni
  • Opowiemy Wam jak budować partnerstwo, o co pytać, aby wynieść z rozmowy jak najwięcej dla siebie.

Podejdziemy do tematu od strony praktycznej, każda z Was będzie mogła zmierzyć się z własnymi obawami i ograniczeniami – postaramy się je przełamać w trakcie scenek. Opowiemy też nieco o życiu head-huntera, jakie techniki stosujemy, co oceniamy i obalimy parę mitów dotyczących naszej pracy.

? KIEDY: 20 lutego (wtorek), godziny: 18-21
? GDZIE: Fundacja Centrum Praw Kobiet, ul. Piękna 66A lokal 10, 5 piętro, Warszawa
?KOSZT: WSTĘP WOLNY!
?ZAPISY: online lub e-mail: warsztaty_szkolenia@cpk.org.pl lub telefonicznie 22 622 25 17.)* Ilość osób w grupie jest ograniczona, o uczestnictwie w treningu decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli się zapiszesz a nie będziesz mogła uczestniczyć, proszę powiadom nas! Umożliwisz udział w warsztacie innej osobie.

KTO PROWADZI:

EDYTA UŁASIUK Od ponad 18 lat zajmuje się rekrutacją i oceną Kandydatów i ich kompetencji.  Ma na swoim koncie wiele procesów rekrutacyjnych realizowanych dla mniejszych firm i globalnych korporacji.  Wspierała firmy w rozwoju warsztatu rekrutacyjnego pracowników  wewnętrznych działów rekrutacji poprzez tworzenie podręczników i szkoleń z umiejętności rekrutacji.  Prywatnie mama trójki dzieciaczków – Niny, Oskara i Nadii, wielbicielka kotów (i właścicielka dwóch).

 

MONIKA BALWIN Doświadczony head hunter, od kilkunastu lat zajmuje się skuteczną  rekrutacją i oceną  kompetencji pracowników oraz rozwijaniem ich talentów i umiejętności.  Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla wielu firm i korporacji, jako konsultant, asesor i coach.  W swojej karierze zrealizowała wiele  szkoleń  i warsztatów  z zakresu technik rekrutacyjnych dla rekruterów.  Pasjonuje się coachingiem.  Prywatnie, mama Janka i Mikołaja, właścicielka dwóch psów i dwóch kotów.

 

O NAS: Warsztat odbywa się w ramach projektu Fundacji, Akademii Mocy Kobiet. W programie Akademii znajdziesz interesujące warsztaty, które poruszają i inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań, pozwolą poznać i rozwinąć umiejętności. Zobacz więcej wydarzeń w naszym kalendarzu!

 *W przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej liczby uczestniczek, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatu.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii