Stylowe osobowości // Warszawa // 18 lipca 2023

Więcej

18 lipca 2023 16:00

Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie stacjonarnym #AkademiaMocyKobiet pt. Czasami czuję się jak kosmitka, czyli rzecz o typach osobowości i ich wpływie na to, jak się ubieramy i jak żyjemy.
Termin: 18 lipca 2023 (czwartek) w godz. 16:00-19:00
Miejsce: ul. Piękna 66a lok. 10, Warszawa (V piętro-winda)
Będzie o czterech typach osobowości i o tym, jak świadomość własnego pomaga nam nie zagubić się w meandrach stylowego życia. Porozmawiamy o tym, co możemy znaleźć w Twojej szafie i skąd mentalnie to się tam  znalazło. Nie zabraknie też odniesienia do bohaterek serialu Seks w wielkim mieście i metody sprawdzania cecho osobowości DISC wg E.Ericsona.

Warsztaty prowadzi Justyna Radecka- dyplomowana trenerka mentalna i grupowa, stylistka, mentorka kobiet. Z wykształcenia pedagożka i lektorka języków obcych. Od kilkunastu prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, szkolenia wizerunkowe i sesje indywidualne w zakresie treningu mentalnego, a także te z zakresu stylizacji pod marką Ubrana w Siebie.Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń: https://forms.gle/5YjBkQxLS6i5ECiFA

Do osób zakwalifikowanych wyślemy informacje e-mailem do 11.07.2023
Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii