WKRÓTCE NOWY TERMIN // Warsztat “Jak się kłócić kreatywnie?”

Więcej

16 marca 2020 17:00 - 20:00

Informujemy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem w dniach 12-26 marca 2020 odwołujemy wszystkie grupowe zajęcia, grupy wsparcia, a także warsztaty w ramach Akademii Mocy Kobiet we wszystkich oddziałach.

O dalszych krokach i nowych terminach będziemy na bieżąco informować.

JAK SIĘ KŁÓCIĆ KREATYWNIE

UWAGA: wszystkie miejsca są już zarezerwowane! Osoby, które zapisały się po 3 marca są na liście rezerwowej, będziemy się kontaktować w celu potwierdzenia.

Czy można pokłócić się kreatywnie? Kreatywnie to znaczy jak?

Ktoś kiedyś powiedział “Nie bądź kwadratowy, myśl nieszablonowo”  – myślenie schematami, stereotypami, utartymi torami myślowymi to najczęściej to, co przeszkadza nam w rozwinięciu naszej kreatywności i spojrzeniu na otaczające nas problemy z innej perspektywy.

Podczas warsztatu uczestniczki dowiedzą się jakich pułapek unikać w komunikacji, jak mówić językiem potrzeb – dbając o potrzeby innych równocześnie nie zapominając o sobie i swoich potrzebach. Poznają emocje które najczęściej towarzyszą nam w czasie kłótni i sposoby na mówienie „dobrego” nie. Wspólnie poznamy tajniki asertywności i sposoby na komunikowanie o rzeczach dla nas trudnych.

Dla kogo – warsztat skierowany do każdej z Pań, która chce poznać kreatywne metody rozwiązywania problemów, poznać emocje towarzyszące nam w trudnych sytuacjach i spróbować zmienić perspektywę  dla sytuacji konfliktowych.

Czas trwania – 3 godz.

Termin: 16 marca 2020 r., w godzinach – 17.00 – 20.00,

Ilość uczestniczek: min. 10 osób max. 20 osób,

Prowadząca: Magda Bellwon

Mediatorka, trenerka. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, kierunek prawo. Od 2007 roku działa jako praktykujący mediator. Mediuje w sprawach gospodarczych, pracowniczych, cywilnych oraz rodzinnych. Jest mediatorką wpisaną na listę stałych mediatorów przy Prezesie Sądu Okręgowego w Gdańsku. Stworzyła „Szkołę mediacji i doskonalenia umiejętności mediacyjnych”. Od 2019 roku członek zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Absolwentka Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich na SWPS, trenerka mediacji rodzinnych Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych oraz certyfikowana trenerka metody Action Learning.