Wieczorny Stretching w Centrum Praw Kobiet Kraków

Więcej

Zaczyna się za 14 Dni, 5 Godzin

18 sierpnia 2020 19:00

Więcej dat

  • 4 sierpnia 2020
  • 11 sierpnia 2020
  • 18 sierpnia 2020
  • 25 sierpnia 2020

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz dość ciągłych bólów pleców i karku? Zapraszamy na zajęcia „wieczorny stretching” w Centrum Praw Kobiet w Krakowie przy ulicy Dunajewskiego 5 we wtorki (28 lipca – 25 sierpnia) o godz. 19:00.

Zajęcia mają na celu rozciągnięcie i rozluźnienie spiętych oraz zmęczonych mięśni. Pod okiem doświadczonej instruktorki fitnessu nauczysz się wykorzystywać oddech i siłę własnych mięśni. Poprzez skorygowanie postawy, poczujesz ulgę i pozbędziesz się napięć, które najbardziej doskwierają w codziennym funkcjonowaniu, szczególnie teraz w dobie koronawirusa 🙂 Skupimy się na rozciąganiu i wzmacnianiu mięśni szyi, karku oraz odcinka lędźwiowego. Poczujesz moc rozluźnienia!

Ze względu na charakter zajęć liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: mailowo cpk_krakow@cpk.org.pl lub telefonicznie 780 079 988.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Przyjdźcie w wygodnych ubraniach do ćwiczeń, weźcie ze sobą matę lub ręcznik i butelkę wody.

Agata Miętus – energiczna instruktorka fitnessu, studentka w Krakowie. Promuje zdrowy tryb ruchu. Od wielu lat interesuje się sportem i jego wypływem na samopoczucie. Wolontariuszka Centrum Praw Kobiet w Krakowie.

Pomoc w czasie pandemii