Szukamy wolontariuszek!

Fundacja Centrum Praw Kobiet poszukuje kobiet – wolontariuszek, które mogłyby nas wesprzeć w szeroko rozumianym obszarze „pierwszego kontaktu”.

Potrzebujemy do współpracy kobiet, które cechuje empatia, cierpliwość, dobre zorganizowanie i przede wszystkim – umiejętność słuchania.

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w udzielaniu pomocy innym, w tym kobietom doświadczającym przemocy, bądź znajdującym się w innych sytuacjach kryzysowych.

Preferujemy absolwentki lub studentki nauk społecznych oraz prawniczych, ale to nie jest kryterium rozstrzygające. Mile widziane kobiety na emeryturze lub rencie, które chciałyby się zaangażować w naszą działalność i wspierać inne kobiety.

Oferujemy szkolenie związane ze specyfiką pracy w Centrum Praw Kobiet w tym na temat przemocy wobec kobiet. Nie wykluczamy możliwości zatrudnienia w przyszłości.

Zgłoszenia, z krótkim cv, kilkoma zdaniami uzasadnienia i przewidywaną dyspozycyjnością, prosimy kierować na adres wolontariat@cpk.org.pl. W temacie maila prosimy napisać SŁUCHAM.

Pomoc w czasie pandemii Pomoc w czasie pandemii